מדוע פרוביוטיקה חשובה?

פרוביוטיקה היא גישה מדעית הדוגלת בגיוס תרביות חיידקים מועילים לסיוע  בתהליך העיכול ולחיזוק מערכת החיסון .

הפרוביוטיקה מסייעת לכלבים  ולחתולים (כפי שהיא מסייעת גם לבני האדם למשל), לעכל ולפרק את הרכיבים התזונתיים  במעיים ולספוג אותם ביעילות אל מחזור הדם והיא תורמת לאיזון בריא בין אוכלוסיות החיידקים המזיקים והחיידקים המועילים במעיים.

כ70 אחוזים של מערכת החיסון  נמצאים במערכת העיכול. מערכת עיכול בריאה מחזקת את מערכת החיסון והיא חיונית לבריאות הכללית של חיית המחמד.

כשמפתחים פרוביוטיקה יש לוודא שהחיידקים המיועדים לחיה מסוימת יהיו בטוחים לשימוש ,לא יגרמו לה נזק  וכן שישרדו את הדרך לאורך מערכת העיכול שלה עד שיגיעו למעיים.

פרוביוטיקה לכלבים וחתולים K9 Strain & Viables : יותר מחיידקים

פרוביוטיקה ספציפית לחיית מחמד

בחברת דיימונד פיתחו שני זני חיידקים העונים על דרישות אלה. זני החיידקים הייעודיים לכלבים מקורם במערכת העיכול של הכלבים ואלה של החתולים מקורם במערכת העיכול של החתולים.

כל נוסחאות המזון היבש של Taste of the Wild לכלבים, מועשרות בזן החיידקים –  K9 Strain® Probiotic, וכל נוסחאות המזון היבש של Taste of the Wild לחתולים, מועשרות בזן – Viables® Probiotics.

 

זנים אלה של חיידקים הם קניין רשום של חברת דיימונד.

חיות מובטחת

כדי שהחיידקים המוספים ייתמכו במערכת העיכול עליהם להיות פעילים ומסוגלים להתרבות לכן בטייסט אוף דה ויילד הפרוביוטיקה מוספת למזון תמיד לאחר תהליך הבישול .

בכל קילוגרם מזון יבש של טייסט אוף דה ויילד לכלבים ולחתולים יש כ 80 מיליון חיידקים פעילים המבטיחים את בריאותן של מערכת העיכול ומערכת החיסון של חיית המחמד.

אבטחת איכות

נהלי איכות ובטיחות קפדניים מבטיחים כי הפרוביוטיקה הייעודית שלנו לכלבים וחתולים K9 Strain & Viables נקייה מפתוגניים מזיקים ומזיהומים. לעוד מידע בנושאי האיכות והבטיחות.