מדוע פרוביוטיקה חשובה?

פרוביוטיקה היא תרביות של חיידקים מועילים המסייעים בתהליך העיכול ותומכים במערכת החיסון ע”י שמירה על רמת אוכלוסייה נמוכה של חיידקים מזיקים.
כמו אצל בני אדם, פרוביוטיקה מסייעת לכלב או לחתול לעכל ולפרק את הרכיבים התזונתיים ולספוג אותם אל מחזור הדם ביעילות.
כ70 אחוזים של המערכת החיסונית של כלב או חתול נמצאת במערכת העיכול (gastrointestinal (GI) tract) שלו.
מערכת עיכול בריאה חיונית לבריאות הכללית ולחיוניות של חיית המחמד שלך.

כל נוסחאות המזון היבש של Taste of the Wild לכלבים, מועשרות ב –  K9 Strain® Probiotic, וכל נוסחאות המזון היבש של Taste of the Wild לחתולים, מועשרות ב – Viables® Probiotics.

נוסחאות הפרוביוטיקה הרשומות הנ”ל פותחו במיוחד לשימוש במזונות הכלבים והחתולים שלנו.

פרוביוטיקה לכלבים וחתולים K9 Strain & Viables : יותר מחיידקים

פרוביוטיקה ספציפית לחיית מחמד

כשמדובר פרוביוטיקה, חשוב מאוד מהיכן החיידקים מגיעים. הפרוביוטיקה הייעודית שלנו לכלבים מקורה בתרביות חיידקים שמוצאם ממערכת העיכול של הכלב, והפרוביוטיקה הייעודית לחתולים מקורה מתרביות חיידקים שמוצאם ממערכת העיכול של החתול.

חיות מובטחת

בכדי שהפרוביוטיקה תועיל למערכת העיכול של חיית המחמד שלך, היא חייבת להיות “חיונית” או פעילה ומסוגלת להתרבות.
הפרוביוטיקה מוספת למזונות Taste of The Wild לאחר שלב הבישול, מכיוון שלו הינו מוסיפים אותה קודם, שלב הבישול היה הורג את החיידקים ומנטרל את יעילותם.
בכל קילוגרם של מזון יבש לכלבים או לחתולים של Taste of the Wild, יש כ-80 מיליון תרביות חיוניות ופעילות המבטיחות את בריאותן של מערכת העיכול והמערכת החיסונית של חיית המחמד.

אבטחת איכות

נהלי איכות ובטיחות קפדניים מבטיחים כי הפרוביוטיקה הייעודית שלנו לכלבים וחתולים K9 Strain & Viables נקייה מפתוגניים מזיקים ומזיהומים. לעוד מידע בנושאי האיכות והבטיחות.