אודות Taste of the Wild

Taste of the Wild – חברה בבעלות משפחתית

Taste of the Wild מקבוצת דיימונד, תמיד היתה חברה בבעלות משפחתית. כבעלים של חיות מחמד, מייסדי החברה זיהו צורך בשוק למזון באיכות גבוהה ובמחיר סביר. לכן, בהשראת הרעיון כי את התזונה הטובה ביותר קובע ה-DNA, ייסדו את Taste of the Wild – התזונה המאוזנת והמלאה שהטבע התכוון לה – עבור החתול והכלב שלכם, בטעם שהזאב הפנימי או חתול ההרים הפנימי שלהם משתוקק לו.

כיום Taste of the Wild הוא אחד ממותגי המזון בעלי הצמיחה הגבוהה ביותר בעולם. למרות הצמיחה המטאורית, עדיין נמצדים לעקרונות הראשוניים: כל חיית מחמד ראויה לתזונה הטובה ביותר וכל בעלים, לתמורה הטובה ביותר לכסף.

ב-Taste of the Wild אנו מייצרים רק מזון שאנו שמחים להאכיל בו את חיות המחמד שלנו. אלו העקרונות העומדים לנגד ענינו ואנו שמחים לחלוק אותם אתכם.

ברוכים הבאים ללהקה

מיוצר בארה”ב

מזונות הכלבים והחתולים של Taste of the Wild מיוצרים בחמישה מתקנים חדישים בארה”ב: שני מתקנים בקליפורניה, ושלושה במיזורי, ארקנזס ודרום קרולינה. מרכיבים מהאיכות הטובה ביותר הם העדיפות הראשונה שלנו ובאים הן מספקים מקומיים והן מספקים גלובליים. עם כל ספק, בכל מקום בעולם, אנו יוצרים מערכת יחסים קרובה ועובדים איתם רק לאחר הליך בדיקה קפדני.

למידע נוסף על מוצרי Taste of the Wild וכיצד אנו מבטיחים שהכלב או החתול שלכם יקבלו את התזונה הטובה ביותר עבורם: