תשובות לשאלות נפוצות

שאלה בנוגע למוצר מסויים? בקרו בעמודי המוצר שלנו על מנת ללמוד עליהם לעומק או צרו קשר

מזונות Taste of the Wild

האם Taste of the Wild מתאים לגורי כלבים?

ישנן שתי נוסחאות אופטימליות לגורי כלבים: טייסט אוף דה ווילד גורים – סלמון (Pacific Stream PUPPY), ו-טייסט אוף דה ווילד גורים – ביזון וצבי (High Prairie PUPPY).

בנוסף למזונות לגורים, גם מזונות המתאימים לכל שלבי החיים מתאימים לגורים. נוסחאות לכל שלבי החיים פותחו בכדי לתת מענה לכלבים בכל שלבי החיים, מגורות ועד גיל מבוגר. גם נוסחאות הגורים מתאימות לכל שלבי החיים, אך הכופתיות קטנות יותר. כל הנוסחאות המתאימות לכל שלבי החיים כוללות רכיבים תזונתיים ספציפיים כמו DHA (docosahexaenoic acid),  המסייעת להתפתחות המוח והעיניים, בכדי שגור שלך יוכל לממש את פוטנציאל הגדילה הטמון בו.

נוסחאות המותאמות לכל שלבי החיים:

   

האם Taste of the Wild מתאים לגורי חתולים?

מזנות Taste of the wild  לחתולים - טייסט אוף דה וויילד קניון – דגים  ו- טייסט אוף דה ווילד רוקי – צבי & סלמון מתאימים לכל הצרכים ההזנתיים של חתולים בכל שלבי החיים. גם לגורים.    

האם יש מזון המתאים לכלבים מגזעים קטנים?

טייסט אוף דה ווילד לגזעים קטנים – צבי וחומוס הוא מזון המותאם לכלבים בוגרים מגזע קטן. כופתיות המזון קטנות ומרוכזות יותר - כלומר מכילות יותר אנרגיה פר כופתית ביחסים גבוהים יותר של שומן וחלבון, כך שכמויות קטנות יותר של מזון מזפקות לכלב את כל צרכיו ההזנתיים. לגורי כלבים מגזעים קטנים, ישנם שני מזונות לגורים - בעלי כופתיות קטנות: טייסט אוף דה ווילד גורים – סלמון (Pacific Stream PUPPY), ו-טייסט אוף דה ווילד גורים – ביזון וצבי (High Prairie PUPPY)

האם יש מזון המתאים לכלבים מגזעים גדולים?

כל מזונות Taste of the Wild יספקו את כל צורכיהם ההזנתיים של כלבים מגזעים גדולים. עבור גורים של גזעים גדולים, אנו ממליצים על המזונות לגורים ועל המזונות המתאימים לכל שלבי החיים

מה גודל הכופתיות ומה צורתן?

הכופתיות במזונות Taste of the Wild  לכלבים בוגרים ולכל שלבי החיים הן בצורת דיסקית שטוחה, בערך בקוטר של 2 ס"מ (קצת קטן ממטבע של 10 אגורות). הכופתיות במזונות הגורים מעוצבות כגליל שקוטרו כ-6 מ"מ (בערך כקוטרו של מחק שעל העיפרון). הכופתיות במזון החתולים נראות כדסקיות שטוחות שקוטרן כ-6 מ"מ (בערך כקוטרו של מחק שעל העיפרון)
↑ Back to Top

תזונה והאכלה

מה הכמות הממולצת לכלב או לחתול שלי?

טבלאות האכלה לפי מזון, גיל ומשקל ניתן למצוא בגב השק של מזונות Taste of the Wild (על כל שק מזון מודפסת טבלת האכלה המתאימה למזון זה). בנוסף, ניתן למצוא את טבלאות ההאכלה בכל דף מוצר באתר זה. הכמות בטבלאות ההאכלה בגבות השקים וגם באתר מופיעה בגרמים, ונקבעת לפי זוג המזון, גילו ומשקלו של הכלב או החתול, ולפי רמת הפעילות שלו.

כמה ארוחות ביום כדאי לתת לכלב או לחתול שלי?

תדירות הארוחות של הכלב או החתול תלויה בהעדפות האישיות של כל אחד, אך גם בגילו ובאורח החיים של בעל החיים. כלבים: גורים בני פחות מ-4 חודשים: 3-4 ארוחות ביום גורים בני 4-6 חודשים: 2-3 ארוחות ביום גורים שני 6 חודשים ומעלה: 2 ארוחות ביום. לגזעים קטנים מאוד: 3-4 ארוחות ביום עד גיל שנה. לגזעים גדולים וענקיים, אנו ממליצים לא לתת את כל הכמות בארוחה אחת או להשאיר את המזון לאכילה חופשית במהלך היום - ארוחה גדולה מידי בפעם אחת עלולה להכביד על הגידים התומכים בקיבה ולאורך זמן להגדיל את הסיכוי להיפוך קיבה. אכילה חופשית במהלך היום מקשה על המעקב אחר הרגלי האכילה של הכלב חתולים: עבור חתולים אפשר לקבוע מספר ארוחות קטנות ביום או לאפשר אכילה חופשית לאורך היום. מספר ארוחות ביום מקל על הבעלים לעקוב אחר הרגלי האכילה של החתול.

מתי להעביר את הכלב ממזון גורים למזון לבוגרים?

כקו מנחה, אנו ממליצים להעביר את גור הכלבים למזון לבוגרים כאשר הוא בן 10-12 חודשים. כלבים מגזעים גדולים או ענקיים, כדאי להעביר כאשר הם בני 12-18 חודשים. אם הגור שלך אוכל מזון המתאים לכל שלבי החיים, אין צורך לשנות את המזון.

איך להעביר את הכלב ממזון אחד לאחר?

אנו ממליצים על מעבר הדרגתי ממזון למזון על פני תקופה של 7-10 ימים. 2-3 ימים ראשונים: יחס ערבוב של 25% האוכל החדש עם 75% מאוכל החדש. 2-3 הימים הבאים: יחס ערבוב של 50% אוכל חדש ו-50% אוכל ישן. 2-3 הימים הבאים: יחס ערבוב של 75% אוכל חדש ו-25% אוכל ישן. לאחר מכן, ניתן לעבור להאכלה של המזון החדש באופן מלא.

מה ההבדל בין מזון לכלבים בוגרים למזון המתאים לכל שלבי החיים?

מזון המתאים לכל שלבי החיים עונה על הצרכים ההזנתיים של כלב או חתול בכל שלבי חייו. מזון המתאים לבוגרים עונה על הצרכים ההזנתיים של כלב או חתול בשלב החיים הבוגר (כ- 1-7 שנים)

מה מראה לי ההרכב ההזנתי?

ההרכב ההזנתי מראה את רמת הרכיבים ההזנתיים במזון. לפי התקנות של (AAFCO (Association of American Feed Control Officials, ברשימת הרכיבים ההזנתיים חייבים להיות רשומים 4 רכיבים: חלבון, שומן, סיבים ולחות.
↑ Back to Top

מרכיבים

מה היא פרוביוטיקה ואיך היא מסייעת לכלב או לחתול שלי?

כמו אצל בני אדם, גם אצל כלבים וחתולים קיימים במעיים חיידקים "טובים" (מסייעים בעיכול) וחיידקים "רעים" (מחוללי מחלות). פרוביוטיקה מסייעת לשמירה על האיזון במערכת העיכול ע"י סיוע לעיכול ולספיגה של חומרים הזנתיים מתוך המזון ובכך שהיא תופסת מקום ומאיטה את קצב ההתרבות של החיידקים מחוללי המחלות.

מזונות מסדרת Taste of the Wild - PREY מכילים את הפרוביוטיקה הייעודית: K9 Strain®   לכלבים ו Viables® לחתולים.

למידע נוסף על הפרוביוטיקה הייחודית של Diamond  לכלבים וחתולים, אפשר לקרוא במאמר שלנו: פרוביוטיקה - תרבית של חיידקים מועילים

האם מזונות Taste of the Wild עוברים תהליכים של חיטוי באמצעות קרינה?

מזונות Taste of the Wild אינם עוברים תהליכים של חיטוי באמצעות קרינה

האם מזונות Taste of the Wild מכילים ethoxyquin?

אנו רוכשים את חומרי הגלם המובחרים שלנו מספקים שאינם משתמשים בethoxyquin ומקפידים על כך.

האם מזונות Taste of the wild מכילים צבעי מאכל, חומרי טעם וריח מלאכותיים או חומרים משמרים?

מזונות Taste of the wild אינם מכילים צבעי מאכל, חומרי טעם וריח מלאכותיים או חומרים משמרים  
↑ Back to Top

אריזה ואחסון

האם האריזות ניתנות למחזור?

השקים מכילים פלסטיק. יש לבדוק עם מרכז המחזור הקרוב אליכם או עם העריה.

האם האריזה מכילה BPA?

שקי האריזה אינם מכילים BPA

כיצד כדאי לאחסן את המזון בכדי לשמור עליו טרי ומזין?

אנו ממליצים לאחסן את המזון באריזתו המקורית על מנת לשמור על מידע חיוני הנחוץ במקרה שלי בעיה, מקרה חירום או שאלה ליצרן. ניתן לשמור את השק המקורי בתוך מיכל אטום ומתאים. יש לאחסן את המזון במקום קריר ויבש, רחוק ממקורות חום או לחות. טיפים לאחסון מזון לחיות מחמד

כמה זמן אריזה פתוחה שומרת על הטריות?

המזון היבש ישאר טרי עד תאריך התפוגה שלו. יש לשמור את המזון סגור (ועדיף באריזה המקורית בתוך מיכל. ראה טיפים לשמירה על טריות המזון) במקום קריר ויבש. מזון רטוב (שימורים) אין להשאיר בטמפרטורת החדר יותר מ30 דקות לאחר הפתיחה. ניתן לתת רק חלק מהכמות ולאפסן את הכמות שנשארה במיכל סגור (או בפחית השימורים, סגורה), במקרר. ניתן לשמור במקרר עד שלושה ימים לאחר הפתיחה.
↑ Back to Top

אודות Taste of the wild

האם יש דוגמיות של מזונות Taste of the Wild?

וודאי שיש! שאלו בחנות חיות המחמד המועדפת עליכם או פנו ישירות אלינו דרך צור קשר, באמצעות הדואל customer@vet-magem.com, או התקשרו אלינו 1-800-40-30-40.

איפה מיוצרים מזונות Taste of the Wild?

מזונות Taste of the Wild  מיוצרים בחמישה אתרים ובמתקנים חדישים בארה"ב: במיזורי, בקרולינה הדרומית, בארקנזס ושניים בקליפורניה. בכדי ללמוד עוד על אודות המתקנים שלנו, בקרו בעמוד אודות החברה

האם שביעות הרצון מובטחת?

אנו מחוייבים לספק מזון איכותי ולהבטיח את שביעות הרצון של כל לקוחותנו. לכל שאלה, אנא פנו אלינו דרך צור קשר, באמצעות הדואל customer@vet-magem.com, או התקשרו אלינו 1-800-40-30-40.

האם יש לכם נהלי בטיחות בייצור המזון?

וודאי! בטיחות המזון בעדיפות עליונה. זוהי הסיבה שבקווי הייצור שלנו מיושמת תכנית בטיחות ולה נהלים מסודרים הנשמרים בקפדנות לצד מספר רב של בדיקות לשם הבטחת בטיחות המוצר ואיכותו. למידע נוסף בקרו בעמוד הבטחת איכות.

האם נערכים ניסויים בבעלי חיים?

בכדי להבטיח את המזון הבטוח והמזין ביותר, אנו עורכים ניסוים החיוניים עבור ההרכב ההזנתי והטעימות. ניסויים אלה הם ניסויים של צפייה בלבד ואינם מזיקים או פוגעים בשום צורה. צוות התזונאים והווטרינרים שלנו מתצפת על בעלי החיים בכדי לראות באיזה מזון יבחרו כאשר יניחו בפניהם שתי אופציות.
↑ Back to Top