מזון איכותי לכלבים וחתולים

אנו שואפים לייצר את מזון הכלבים והחתולים הבטוח והאיכותי ביותר. כל אחת ואחת מנוסחאות מזון האיכות שלנו לכלבים וחתולים עוצבה ופותחה ע”י הוטרינרים והתזונאים שלנו במיוחד לענות לצרכים התזונתיים במלואם ועומדת בנהלי האיכות והבטיחות הקפדניים ביותר.
מוצרי Taste of the Wild מיוצרים בחמישה מתקנים חדשניים בארצות הברית: שני מתקנים בקליפורניה ושלושה מתקנים במדינות מיזורי, ארקנזס וקרוליינה הדרומית.

בטיחות – בראש והראשונה. איכות – תמיד

אתה מצפה לסטנדרטים הגבוהים ביותר כאשר מדובר במזון שהחברים הטובים ביותר שלך אוכלים – לכן לנו יש את הסטנדרטים הגבוהים ביותר להכנתו. ב- Taste of the Wild מזון איכותי לחיות מחמד הוא מושג נרדף למזון בטוח לחיות מחמד.

אנו מנטרים את הרכיבים, סביבות הייצור, תהליכי הייצור ואת המוצרים הסופיים בקפדנות ובעקביות על מנת להבטיח את איכות ובטיחות המזון.

ע”י הטמעה של חידושים מדעיים וטכנולוגיים, אנחנו מפתחים משפרים ומתחזקים מערך בטיחות מזון על מנת להבטיח שהמזון Taste of the Wild תמיד בריא, בטוח ומזין.

הנה חלק מהבדיקות במערך הבטיחות והאיכות:

  • 1,075 בדיקות לזיהוי רעלנים בשבוע
  • 1,300+ בדיקות מיקרוביולוגיות בשבוע
  • 180 בדיקות יציבות להתחמצנות של שומנים ושמנים בחודש
  • 6000+ בדיקות של רכיבים תזונתיים בחודש
  • 45,000+ בדיקות של רכיבים תזונתיים במוצרים סופיים בחודש

ספקים שאנחנו סומכים עליהם

בכדי להבטיח את איכות מזונות Taste of the Wild המגיעים לקערה של הכלב או החתול שלכם, אנו מנהלים מערכות יחסים קרובות עם הספקים שלנו, אותם אנו בוחרים בקפידה.

בעוד שיצרני מזונות אחרים בוחרים ספקים בשיטת המכרז ומחליפים את הספקים לעיתים  קרובות, אנו דוגלים המערכות יחסים ארוכות טווח עם הספקים שלנו. יחסים כאלה מאפשרים לנו לנטר בקפידה את איכות ובטיחות חומרי הגלם שמגיעים אלינו, כמו גם את המחירים.

בנוסף, אני מקפידים במיוחד על חומרי גלם ממקורות שמבטיחים יחס הוגן לסביבה ולבעלי החיים, לכן אנו מקפידים על חומרי גלם מהחי ממקורות שגודלו בגידול הומאני.

סיור במפעל Taste of the Wild, מקבוצת דיימונד